MÖBLER / Möbler, övrigt / Hurts 13396501
nr 1339 6501
Hurts
3 lådor och utdragbar toppskiva, David Rosén för NK Nordiska Kompaniet. Mahogny. Etikettmärkt. Längd: 36 cm. Djup: 76 cm. Höjd: 61 cm, nyckel finns
Kondition: Kraftigt slitage, repor, märken
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:41:14
1/8 09:04:23